Oferta

Moja wycena ślubu jest prosta.
Wybierz pakiet i już, ale pamiętaj, że pakiety można modyfikować. 
Każda część Waszego ślubu jest ważna i warta zapamiętania. 

“Kochaj, szanuj i negocjuj!”
 o małżeństwie Alan Loy Mc Ginnis

O wolny termin, ofertę indywidualną proszę pytać za pomocą maila
lub dzwoniąc tel 793 39 00 99.

Wszystkie zdjęcia są starannie edytowane.
Każde zlecenie wykonuję osobiście z najwyższą starannością i jakością.
Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie tak aby było dopasowane do Waszych potrzeb i wymagań.
Mimo, że oferuję reportaż ślubny to chętnie znajduję czas na bardziej formalne zdjęcia. 

5/5

Jarek to pełen profesjonalista!!! Z wielkim zaangażowaniem podchodzi do fotografii. Z jego rąk wychodzą wspaniałe zdjęcia, a co się za tym wiąże, wspomnienia najpiękniejszych chwil są odpowiednio uchwycone i zatrzymane w kadrze. Dodatkowym atutem jest bardzo profesjonalny sprzęt, jakim się posługuje. Jesteśmy bardzo zadowoleni z pracy Jarka, piękna sesja, piękny album ze zdjęciami, wszystkie zdjęcia z naszej uroczystości zawarte w pięknie wyglądającym pendrivie, całość spójna. POLECAMY Z CAŁEGO SERCA

Mateusz- Pan Młody

5/5

Polecamy z Mężem całym sercem!Jarek jest fotografem w pełni zaangażowanym, profesjonalnym, z wyczuciem chwili. Każdy szczegół jest dogadany z góry na spotkaniach co daje spokój w dniu Ślubu. Polecamy również Foto Książki, wykonanie piękne, stylowe, trwałe a zdjęcia idealnie dobrane 🙂

AgnieszkaPanna Młoda

5/5

Mimo trudnej sytuacji spowodowanej pandemią Jarek stanął na wysokości zadania. Potrafił nas uspokoić i elastycznie podejść do realizacji reportażu oraz sesji 🙂 Pełen profesjonalizm a przy tym ciepło i zrozumienie jakie okazuje podczas współpracy są nieocenione! Mamy cudowną pamiątkę w postaci perfekcyjnie wykonanego albumu (złote strony wyglądają obłędnie!) oraz ślicznego pendrive z masą pięknych zdjęć 🙂 Polecamy z całego serduszka Jarka – fotografa z wielkim talentem i sercem do tego co robi 🙂 Jarku bardzo dziękujemy za uchwycenie emocji i pięknych momentów z najpiękniejszego dnia w naszym życiu 🙂 pozdrawiamy, Marta i Maciej​

Marta -Panna Młoda

Pendrive
Elegancki, kryształowy, personalizowany w ozdobnym opakowaniu

Foto Album PRO:
Profesjonalna, piękna pamiątka. Wysoka jakość zdjęć wynika z zastosowania papieru fotograficznego wywoływanego w procesie chemicznym. Twarde strony, które rozkładają się na płasko dają wspaniały efekt i podkreślają wyjątkowość i jakość oglądanego albumu.

Foto książka:
Ekskluzywna,ręcznie składana , foto książka drukowana jest na grubym papierze   (300 g/m2) o strukturze jedwabiu , odpornym na bardzo długie przechowywanie. Rozmiar 30 cm na 30 cm. Twarda, gruba oprawa wraz z okienkiem na zdjęcie (lub bez) z wieloma możliwościami kolorystycznymi (ekoskóra, okleiny introligatorskie )

Album tradycyjny:
Wysokiej jakości szyty album w rozmiarze 30 cm na 30 cm z grubą okładką w wielu wersjach kolorystycznych   (ekoskóra , okleiny introligatorskie )Karty w kolorze écru lub czarne oddzielone pergaminem. Zdjęcia wywołane tradycyjnie w różnych formatach wklejane na przylepce.

Zdjęcia w kościele
Posiadam akredytację foto Archidiecezji Wrocławskiej (ważną na terenie wszystkich Archidiecezji ) na fotografowanie w kościele .

Sprzęt:
Obecni fotografuje aparatami pełno klatkowymi firmy Canon + jasne stałe obiektywy co nadaje zdjęciom wysoką ostrość , barwę, plastykę i jakość nawet w ciemnych miejscach bez lampy (posiadam również kompletny sprzęt zapasowy). Lampy używam w trakcie zabawy lub gdy pogoda nie dopisuje (pochmurno , ostre słońce).Ale na sprzęcie nie musisz się znać bo od tego jestem ja.

 
Jarosław Skałecki - fotografia ślubna pełna emocji i pięknych kadrów