Obejrzyjcie więcej zdjęć Par Młodych,  którym towarzyszyłem w tym wyjątkowym dniu.
Uwieczniłem emocjonujące chwile, których nigdy nie zapomną, wszystkie etapy uroczystości, szaloną zabawę, szczegóły … 

Do każdego zlecenia podchodzę indywidualnie tak aby efekty mojej pracy były takie jakie oczekujecie.
Jestem otwarty na wszystkie sugestie i życzenia.
Chętnie spotkam się i przedstawię więcej swoich prac oraz poznam Wasze oczekiwania.

Tutaj znajdują się szczegóły oferty .

Zadzwoń lub napisz do mnie

Sesje zdjęciowe

Najczęściej na sesję umawiam się tydzień po ślubie. Zazwyczaj są to miejsca w pięknym otoczeniu przyrody lub architektury Wrocławia . Mamy więcej czasu na więcej ujęć , na rozmowę i spokojny spacer. Nic nas nie goni i wtedy zdjęcia wychodzą rewelacyjnie. Są wspaniałym uzupełnieniem pamiątkowego albumu ślubnego.

Przygotowania

Tak naprawdę to sama końcówka przygotowań : ostatnie poprawki makijażu, przypinanie biżuterii, dopasowanie sukni czy garnituru. To chwila na zdjęcia szczegółów, poznanie najbliższej rodziny i osób zaangażowanych w organizację uroczystości. To również emocje , które nabierają na sile.

Ceremonia

Tutaj emocje sięgają zenitu a stres po kilkudziesięciu minutach ( po kilkunastu w USC 😉 ) zamienia się w radość i szczęście. Momenty wzruszenia i radości pojawiają się nie tylko u Państwa Młodych ale również u gości. Ciekawe kazanie księdza lub przemowa urzędnika nierzadko  wprowadza elementy żartobliwe i powoduje rozluźnienie do całej uroczystej ceremonii. W kościele jest więcej czasu dlatego można sobie pozwolić na zdjęcia gości, zdjęcia z chóru lub inne ciekawe ujęcia.

Zabawa

Po pierwszym tańcu jest zabawa zabawa i jeszcze raz zabawa. Najciekawsze kadry są z ukrycia a największe emocje tworzą podziękowania dla rodziców lub niespodzianki ze strony gości.